▌ دنیای ماوراء الطبیعه ▐

▌ موجودات عجیب و ناشناخته . یوفو و موجودات فضایی . متافیزیک و علوم ماوراء الطبیعه . عکس و کلیپ ارواح

مدیوم

سلام به همه دوستان گلم. بالاخره کنکورم تموم شد و من می تونم با خیال راحت به وبلاگ برسم. البته ببخشید که یکم دیر شد ولی از این به بعد هر روز یک پست می ذارم. میدوارم شما هم از مطالب وبلاگ خوشتون بیاد و نظر بدید...!

 

===============

 

مدیوم (Mediums)

مدیوم یا واسط به شخصی می گویند که واسطه بین ارواح و افراد است. البته در موقع ارتباط با ارواح این نیرو با شدت وضعفی که در درون اشخاص موجود است به صورت های گوناگون خود را نشان می دهد و لذا این پدیده ها بستگی به استعداد های نهفته ای دارد که فرد ممکن است از کودکی در خود داشته باشد و یا اینکه گاهی با تمرناتی می توان نیروهای ضعیفی را که در اشخاص وجود دارد تقویت نمود ضمن اینکه باید توجه داشت که افرادی هستند که هرگز چنین استعدادی در وجودشان نخواهد بود و به دلیل عدم این استعداد امکان ارتباط با ارواح را پیدا نخواهد کرد مگر به کمک مدیوم.

انواع مدیوم های شناخته شده ؛

الف) مدیوم های فیزیکی : ارواح از طریق این نوع از مدیوم ها اقدام به اعمال و حرکات فیزیکی مانند ایجاد سر و صدا در اشیاء یا ضربه نوازی Poltegeits و یا جا بجا نمودن وسایل منزل و احتمالا شکستن اشیاء می کنند.

ب) مدیوم های نویسنده : در این نوع واسطه ها، مدیوم قلمی را در دست گرفته و ان را به اهستگی و بی اختیار و بدون هیچگونه فشاری بر روی کاغذ قرار می دهد و از روح در خواست می کند که با نوشتن و پاسخ به سوال ها تماس را بر قرار کند.

ج) مدیوم های شنوا : مدیوم های شنوا فقط به وسیله صدا ویا طنین هایی را که در درونشان حس می کنند به وضوح صدای اروح را می شوند که البته کسان دیگر قادر به شنیدن این صدا ها نیستند.

د) مدیوم های گویا : ارواح در این نوع از تماس ها با در اختیار گرفتن حنجره مدیوم پیام و یا پاسخ سوالها را می دهند ضمن اینکه صدای تولید شده صدای فردی است که روحش احضار شده و مدیوم هیچگونه اختیار و ارادهای در تکلم ندارد.

هـ) مدیوم های بینا : این نوع مدیوم می تواند با چشم باطنی و درونی خویش روح را ببیند و حتی چنانچه چشمانش بسته باشد باز هم قادر قادر به دیدن روح خواهد بود. ممکن است رویت روح در هنگام بیدار خوابی یا خواب گردی مدیوم صورت پذیرد و یا در حالت بیداری و کاملا متعارف واقع شود.

و) مدیوم های حساس : چنین مدیومی می تواند به وضوح ارواح را در کنار خود احساس کند گر چه گاهی اوقات احساس لمس انها توسط ارواح صورت گرفته است.

ز) مدیوم های الهامی

ح) مدیوم های القائی

ط) مدیوم های پیش بین (پیش اگاه)

ی) مدیوم های فوق حساس (مدیوم های اهدائی)

===============

چند تصویر از موجودات عجیب

اولین تصویر مربوط به یک موجود عجیبه شبیه موش البته شکل سر و شاخهای روی آن شگفتی این موجود رو زیاد آشکار کرده

به اندازه ، فیزیک سر و شاخهای کوچک روی آن دقت کنید wWw.UltraWorld.Blogfa.Com

==========

این هم یک بره هشت پا البته شاید تعداد پاهاش بیشتر باشه

گوسفند هشت پا wWw.UltraWorld.Blogfa.Com

==========

تصویر یک موجود شبیه عنکبوت ولی خیلی بزرگتر، همان طور که می بینید اندازه آن به طول یک پای انسان است

به اندازه اش دقت کنید wWw.UltraWorld.Blogfa.Com

==========

آخرین تصویر هم اسکلت یک موجود خیلی کوچک شبیه انسان اما از نوع پاها و دست هایی که دارد می توان گفت که انسان نیست فکر میکنم این هم اسکلت یک نوع پری دریایی باشد چون دستا و پاهاش خیلی شبیه ماهیه

به اندازه اش که درون دو دست جا شده دقت کنید wWw.UltraWorld.Blogfa.Com

+ نوشته شده در  پنجشنبه ۳ مرداد۱۳۸۷ساعت 10:48  توسط جواد  |